Rok 2017

Bílovec

Bohuňovice

ČSOB Private Banking  206 000,- Kč
na dětskou paliativní péči

Dětmarovice

Dobrá

Frýdek Místek  50 000,- Kč

Háj ve Slezsku 


Horní Suchá

Moravskoslezský kraj

Město Orlová


Nadace OKD

Statutární město Ostrava


SMO městský obvod Slezská Ostrava  Projekt je spolufinancován statutárním městem Ostrava, městským obvodem Slezská Ostrava

Město Šenov

Vřesina


Brixiho akademický soubor - 7000 Kč

Zaměstnanci SPŠ Ostrava - Vítkovice - 2810Kč


Alza - 5.126,-
ALFI Corp., s.r.o. - 3.000,-
ČEPS, a.s. - 300.000,-
Československá obchodní banka, a. s. - 206.000,-
Československá obchodní banka, a. s. - 50.000,-
Fórum dárců, z.s.- 70.400,-
Drozd a spol. - 20.000,-
Dům kultury města Ostravy, a.s. - 75.000,-
Obec Horní Domaslavice - 2.000,-
Klub přátel dětí a školy při Základní škole Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, z.s. - 5.000,-
Ing. Petr Kopec, s.r.o. - 5.000,-
KPMG Česká republika Audit, s.r.o. - 137.700,-
KPMG Legal s.r.o., advokátní kancelář - 6.800,-
KPMG Česká republika, s.r.o.  - 300.500,-
KPMG Česká republika, s.r.o. - 30.000,-
DECATHLON - 5.623,-
Lékarna Ikem - 9.490,-
MaDeX, s.r.o. - 5.000,-
MANUTAN s.r.o. - 10.000,-
Mobis Automotive Czech s.r.o. - 3.491,61,-
Nadační fond Základní škola Dolní Bečva, okres Vsetín - 11.165,-
Pro Dara bags s.r.o. - 4.897,-
Portaflex, s.r.o. - 20.000,-
Portaflex, s.r.o. - 40.000,-
Siemens, s.r.o. - 40.000,-
RR Medical, s.r.o. - 2.420,-
Společnost pro podporu neurochirurgického výzkumu, o. p. s. - 77.745,-
UDI Morava, s.r.o. - 12.000,-
VAMP Models, s.r.o. - 50.000,-
Xtuning LTD - 10.000,-
Zahradnictví Novák Hlučín s.r.o. - 1.690,-





Soukromé osoby

Denisa Benešová 

Míša Biskupová

Martin Boxan

Eleni Cakirpaloglu

Martina Čimborová

Jakub Debef

Marek Demel

Petra Demlová

Karin Dluhosova

Zuzana Ertlová

Žaneta Frenn

Jaromír Graněčný

Markéta Héderváry

Roman Hoferek

Aleš Hoferek

Zuzu Husakova

Ivana Janíčková

Táňa Janíčková

Andrea Janošová

Tereza Jedličková 

Milan Juřík

Irena Juříková

Tomáš Karásek

Kateřina Kolářová

Bohdana Kovalová

Radim Kohut

Renáta Králová

Kateřina Kubíková

Rostislav Kunčický

Lenka Maděrová

Jana Mičková 

Barbora Miklášová

Alžběta Mikolajková

Iveta Mlýnková

Gabriela Moravčíková

Nikola Mrkvičková

Milan Novák

Tomáš Nový

Petra Nováková 

Pavlina Opletal

Tomáš Palovský

Hana Pavlíčková

Lenka Papajova

Petra Piskova

Kristýna Prudilová

Alena Pytlounová

Aleš Rozbroj

Michaela Rubešová

Denisa Sevcikova

Ingrid Skřipská

Kateřina Slabá

Karel Sláma

Lucie Strohwasser

Markéta Stochova

Sylva Svěráková

Lucie Svěráková

Martin Szotkowski

Sylva Šidíková

Pavel Šimek

Igor Šverna

Sylva Svěráková

Kateřina Toflová

Andreas Triandafilu

Aleš Trunčík

Marie Tvarůžková

Orena Valachová

Kristýna Voženílková

Jana Wraniková

Zdeňka Zajíčková



Podpořeno z Projektu švýcarsko-české spolupráce

http://www.mzcr.cz